Partneři Bankovní identity, a.s.

Máte zájem o BankID a potřebujete pomoc s integrací? Spolupracujeme s těmito partnery, kteří pro vás najdou to nejlepší řešení a zajistí napojení BankID do vašich systémů.

Seznam partnerů

Inovativní řešení dodáváme s rychlostí a agilitou. Naše technologická nezávislost v kombinaci s širokým ekosystémem partnerů a špičkovým talentem našich zaměstnanců nás předurčuje k tomu, abychom svým zákazníkům poskytli maximální hodnotu v rámci jejich investic do podnikových technologií.

Přejít na web

Využijte naše dlouholeté zkušenosti s vývojem FinTech řešení pro celosvětové klienty. Ať už jste velký hráč na mezinárodním trhu nebo začínající start-up, s integrací BankID do vašich systémů vám rádi pomůžeme.

Přejít na web

Nabízí řešení pro digitální transformaci organizací a jejich přechod na moderní paperless fungování. Poskytuje služby v oblasti elektronické identity, budování PKI a implementace HSM technologií.

Přejít na web

Naše dodávky charakterizuje mezioborový přesah, precizní provedení a schopnost vnímat problémy klientů v širších souvislostech. Vedle ryzího IT se věnujeme i celé řadě dalších služeb, které přímo či nepřímo souvisí s podporou prodeje a portfolio aktivit zahrnuje i vývoj vlastních produktů.

Přejít na web

Deloitte BankID pokrývá obchodní, technickou i právní stránku. Expertíza zahrnuje analýzu a identifikaci procesů k digitalizaci, návrh integrace do firemního prostředí i technickou implementaci.

Přejít na web

V procesu poskytování bankovní identity je společnost MONET+ aktivně zapojena již od úplných začátků. Právě dlouhodobá působnost v oblasti identitních služeb a naše know-how nám umožňují hrát aktivní roli v oblasti poskytování bankovní identity.

Přejít na web

Digitální identitou se zabýváme už od roku 2014. Jsme připraveni pomoci vám vyhodnotit příležitost, kterou služba BankID znamená pro váš byznys a s případnou integrací do vašich produktů a služeb.

Přejít na web

Našim klientům poskytujeme plný právní servis ve všech oblastech práva, jsme však obzvláště uznáváni a pravidelně vysoce hodnoceni za expertízu v oblastech IT práva, bankovnictví a financí a duševního vlastnictví.

Přejít na web

Rádi pomůžeme i Vaší organizaci zanalyzovat výhody a potenciál využití BankID a realizujeme integraci na Vaše systémy.

Přejít na web

Naší hlavní doménou je Developer Experience. S klienty sdílíme znalosti z oblasti vývoje a technické analýzy. Klient je pro nás partner, kterému pomáháme zlepšit fungování týmu a zvýšit efektivitu.

Přejít na web

Ve spojení s Bankovní identitou přinášíme všem klientům možnost využití našich zkušeností, které jsme získali jako úspěšný integrátor téměř všech předních pojišťovacích i bankovních institucí v ČR a SR.

Rádi Vám pomůžeme pomocí Bankovní identity digitálně transformovat také váš obor a procesy ve vaší společnosti.

Přejít na web

Leader trhu v oblasti implementace identity managementu, access managementu (autentizace, multifaktorové ověřování, SSO, biometrické prvky autentizace) a privileged access management systémů.

Přejít na web

Vysvětlíme přínosy, zanalyzujeme procesy a navrhneme optimální řešení a zajistíme implementaci. Naleznete u nás specialisty na finance, pojištění, odborníky na daně a účetnictví, ale také na ICT v oblasti e-Commerce a Payment Processingu.

Přejít na web

Zajistíme vše od konzultací, kde a jak lze identitu použít a výběr vhodných BankID tarifů, přes dodávku napojení, zajištění bezpečnosti a dalších provozních aspektů, až po kontinuální údržbu a sledování změn v BankID a návazné legislativě.

Přejít na web

Aktuálně má na starosti návrh a kompletní implementaci core systémů pro přenášení identit, developerského portálu a systému pro zajištění podkladů pro billing a reporting. Dále pak zaštiťuje back-office řešení pro efektivní administraci těchto systémů.

Přejít na web

Jsme agilní software house z Pardubic, na trhu více než 15 let, stabilní inhouse tým (30+ specialistů), certifikace na ISO27001. Zajistíme také převzetí vývoje a správy Vašeho existujícího systému.

Přejít na web

Naši specialisté vás provedou implementací BankID z hlediska procesu, obchodu, technologie ale i bezpečnosti a provozu. Zajistíme vám i vašim zákazníkům rychlý přechod na bankovní identitu a efektivní využívání jejích výhod.

Přejít na web

Máme přes 30 let zkušeností se správou a zajištěním bezpečnosti a legitimity elektronických dokumentů od legendárního editoru T602 až po více jak miliardu přenesených digitálních dokumentů v rámci EU.

Přejít na web

Chcete se stát naším partnerem?

Kontaktujte nás a probereme možnosti spolupráce.